Fat Rosenthal
2017-03-31
451248
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, 2 st, Rosenthal, 1900-talets mitt, förgylld och försilvrad dekor, "Pompadour", "Chippendale", diameter 33 cm