Axel Lind oljemålning
2017-03-31
451241
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011), hav, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 108 x 46,5 cm