Yrjö Edelmann färglitografi
2017-03-31
451219
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), Komposition, måsar utanför ramen, färglitografi, signerad Yrjö Edelmann, 134/150, 65x50 cm
Glaset med spricka