Stolar Karl Johan-stil
2017-03-31
451199
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1800-tal, Karl Johan-stil, fanérade i björk, peltaformad ryggbricka med dekor av lagerkrans, stoppade sitsat, höjd ca 86, sitthöjd 45 cm
Smärre ytskador, senare klädsel