Esaias Thorén olja
2017-04-23
451185
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fragment, signerad och daterad E. Thorén 1951, olja på pannå, 46x38 cm