Oidentifierad konstnär Kina
2017-03-31
451164
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av fåglar och blommor, blandteknik, delvis broderad, ca 116x42 cm
Ytskador