Michael Qvarsebo oljemålning
2017-03-30
451121
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Höstvision", signerad och daterad M Qvarsebo 82, olja på duk, ca 173x80 cm