Oscar Törnå, Höstlandskap från Fontainebleau
2017-04-03
451102
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Landskap med kvinnofigur och kor, signerad och daterad Osacr Törnå 1881, olja på duk, ca 69x101 cm