Oljemålning Marintmotiv
2017-03-30
451030
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, signerade Ayon, olja på pannå, ca 19x24 cm
Ojämn pannå