Olof Hermelin Vassijaure
2017-03-30
451017
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OLOF HERMELIN (1827-1913): "Ofvan trädgränsen - nära Vassijaure", signerad och daterad O. Hermelin, olja på duk, ca 57x83 cm
Smärre krackeleringar