Ikon
2017-03-30
451007
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 18/1900-tal, förgylld mässingsrisa, Madonnan med barnet, ca 35x25 cm
Slitage, skador, färgbotfall