Nils & Kajsa Strinning
2017-03-30
450995
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS & KAJSA STRINNING, hylla "String", uppsättning bestående av 3 svarta metallgavlar samt 9 hyllplan, ena gavlern med originalplomberingen kvar, mått hyllplan 78,30, höjd gavlar ca 102 cm
Bruksslitage, fläckar, repor