ETSNINGAR 1800-tal
2017-03-30
450982
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ETSNINGAR, 8 st, 1800-tal, med motiv av tyska landskap, kolorerade, ca 21x24 cm, något varierande storlekar
Smärre fläckar och gulnader