Figur Kina
2017-03-30
450959
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGUR, porslin, Kina, 1900-tal, i form av kvinna, polykromt bemålad i emaljfärger, höjd ca 20 cm
Nagg