Georg Lodström, oljemålning
2017-03-30
450951
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Gråväder Hovs Hallar, signerad och daterad Lodström 43, olja på duk, 54 x 66 cm