Cigarettetui 18 k guld
2017-04-03
450942
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 58 000 SEK |
CIGARETTETUI, 18 k guld, 1960-tal, delvis blankpolerat, randig dekor, ca 12x8 cm, vikt ca 230 g
Smärre slitage