Bordslampa Rosenthal
2017-04-03
450914
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Rosenthal, 1900-tal, handmålad dekor, signerad BB, höjd 31 cm