C G Karlsson tempera på papper Konkret
2017-04-29
450876
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Röd stång,
monogramignerad och daterad CGK -84, tempera på papper, 138x100 cm.
PROVENIENS: Galerie Aronowitsch, Stockholm