Skulptur trä Kina
2017-03-29
450864
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, trä, Kina, omkring år 1900, skuren ur rot, förgylld, i form av Guanyin, höjd ca 42 cm
Sprickor, slitage