Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA "Florett", AB Bröderna Wigells stolfabrik, 1900-talets andra hälft, fanerad i teak, svarvade ben och balustrad i bok, sitthöjd 44, längd ca 133 cm
450818
2017-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här