Bordslampa
2017-03-29
450792
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, glaserad fot med stilierat mönster, konformad skärm i textil, 1900-talets andra hälft, totalhöjd ca 85, diameter 65 cm
Smärre slitage