Willy Winnaess collier silver och emalj
2017-04-01
450772
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WILLY WINNAESS, collier, förgyllt sterlingsilver, koboltblå emalj, lövformationer i 2 rader, för David Andersen, Norge, 1950-tal, längd 37 cm, vikt ca 50 g