Bordslampa Eos
2017-03-29
450766
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, EOS, 1950/60-tal, mässing med svartlackade detaljer, uplight, lös skärm, höjd ca 46 cm
Smärre slitage, skärm med smärre invändigt färgbortfall