Maurice Moberg oljemålning
2017-03-29
450736
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAURICE MOBERG (1923-2014): Landskap med hus, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 69x71 cm