KG Nilson färgserigrafi
2017-03-29
450712
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
K G NILSON (född 1942): Geometrisk komposition, signerad och daterad K G Nilson 1986, älven, 93/120, färgserigrafi, ca 50x22 cm
Oramad