Charles Roka oljemålning
2017-03-29
450682
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm