Golvlampa i mässing
2017-03-30
450676
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900-talets mitt, mässing, höjd ca 160 cm
Skärm med skador