Hydman Vallien litografi
2017-03-29
450647
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad HCXVII/XX, litografi, bildyta ca 34x31 cm