Bert-Håge Häverö
2017-03-29
450645
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Pimpelfiske, signerad och daterad Bert Håge Häverö -77, färgoffset, 12/310, ca 40x47 cm
Gulnad, blek, sned i ramningen