Roberto Matta färglitografi
2017-03-29
450608
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): ur Comique Trippe. 1974, signerade och numrerade 40/60,ca 33x43 cm