Albert Abbe oljemålning
2017-04-04
450594
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALBERT ABBE (1889-1966): "Regnig dag", olja på duk, signerad och daterad Alb. Abbe 1928, ca 50x59 cm