Nils Johansson oljemålning
2017-03-26
450561
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS JOHANSSON, "Höst", signerad och daterad 64, olja på duk, ca 26x32 cm