Roland Svensson litografi
2017-03-26
450542
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON, färglitografi, "Våris", signerad och numrerad 165/350, ca 35,5x28 cm