Gunnar Zetterström
2017-03-26
450534
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Skeppsholmen, Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 23x30 cm