Stanislaw Zoladz akvarell
2017-03-26
450519
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Skärgårdsbåten Diana, signerad och daterad Zoladz -94, akvarell, bladmått ca 50x73 cm