Sam Uhrdin olja
2017-03-26
450516
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SAM UHRDIN (1886-1964), Östanforsån - Falun, signerad och daterad Sam Uhrdin 1921, olja på duk, 70x90 cm