Riningsmapp
2017-03-26
450514
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RITNINGAR, i mapp, 1920-tal, till Svenska Diakonanstaltens epilektikerhem vid Stora Sköndal, varierande mått.
Fuktfläckar, skador och slitage