Ingrid Roth färglitografi
2017-03-30
450513
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGRID ROTH (född 1958): "Soffi och havet", signerad och numrerad 211/290, färglitografi, bladmått ca 41x42 cm