Ingrid Roth färglitografi
2017-03-26
450504
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGRID ROTH (född 1958): "Rosa lycka", signerad och numrerad 224/290, färglitografi, bladmått 41x42 cm