Byrå rokoko
2017-03-26
450486
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flertal träslag, förgyllda beslag, höjd ca 84, 115x57 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Fanérskador, sprickor, fanérsläpp, ett lås saknas, en nyckelskylt saknas