Nadezda Streltsova oljemålning
2017-03-26
450470
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad och daterad Streltsova 2010, olja på duk, ca 90x65 cm, oramad