Angelica Wiik litografi
2017-03-26
450432
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59x42 cm,
oramad