Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JACOPO BASSANO (1700-tal) hans efterföljare, familjeidyll med nyfödd, olja på duk, ca 60x77 cm
Färgborfall och ytskador
450398
2017-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här