Humidor mahogny
2017-03-25
450309
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUMIDOR, 1900-talets mitt, fanerad i mahogny, höjd 11, 27x17 cm, ovansida med monogramsignerad skylt
Lock med spricka, bruksslitage, nyckel saknas