Barmöbel/spis
2017-03-25
450294
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BARMÖBEL/HÖRNSPIS, 1900-talets andra hälft, dolda fack för glas och flaskor, höjd ca 139, bredd ca 100, djup ca 60 cm, nyckel finns
Slitage