Elis Ryberg färglitografi
2017-03-25
450272
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985), Mosebacke Torg, signerad Elis Ryberg, 322/360, färglitografi, ca 44x54 cm.