Vinglas 1700-tal
2017-03-25
450224
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VINGLAS, 5 st, 1700-tal, med förgylld kant, höjd ca
Ett glas med fotnagg, tre glas med munningsnagg