Ernst Brauckmann blandtekniker
2017-03-25
450200
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERNST BRAUCKMANN (1900-tal): (12) Scenskisser för Tummeliten, signerad E Bn, blandteknik, vardera ca 32x54 cm