Albert Theodor Gellerstedt
2017-03-25
450122
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): Landskap med hus, signerade och daterad -75, akvarell, ca 6x14 cm