Kandelabrar
2017-03-30
450108
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, förgyllda, tredelad fot med klövar, höjd ca 40 cm
slitage